Czy te brązowe plamy znikną?

Witam, w sobotę miałam zrobioną mikroigłówkę dermapenem i kwas Tca 15%, na drugi dzień wyskoczyły mi brązowe przebarwienia w okolicy oczu i na szyji. Wyglądają jak zacieki po rozlanym kwasie. Czy te brązowe plamy znikną? Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry, okres rekonwalescencji po zabiegu wynosi około 3- 7 dni. Zmiana zabarwienia skóry po zabiegu ma miejsce przed następującym po nim złuszczaniu naskórka. Powinna Pani obserwować zmiany, a wszelkie wątpliwości w pierwszej kolejności omawiać z osobą wykonującą zabieg. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.