Czy te ślady po zabiegu same znikną?

Witam! 3 tygodnie temu zrobiono mi TCA na przebarwienia. Podczas zabiegu skóra bardzo piekła, a po dwóch dniach pojawiła sie „skorupa”. Strupki zeszły po około tygodniu a z nimi cześć przebarwień. Niestety w kolejnym tygodniu mimo stosowania kremu z filtrem powychodziły nowe brązowe plamy a najgorsze jest to, ze w kilku miejscach pozostały ciemne plamy- różowo-brązowe, a na nich jakby male krostki. Dermatolog mowi,ze to zejdzie ale mam wątpliwości bo nie zostałam w ogole poinformowana,ze cis takiego moze sie stać. Przebarwienia potrądzikowe i posloneczne wyglądają teraz nawet gorzej niż przed zabiegiem... Bardzo sie boje,ze te ślady zostaną juz na zawsze a sa tak ciemne i duże,ze nie mam ich nawet jak zakryć korektorem bo wszystko przebija :( Prosze o pomoc! Jestem z Warszawy

Daje on ryzyko przebarwień ale o dziwo jednocześnie je leczy.

Obecnie powinna Pani stosować silny krem z filtrem 50 .

Dosmarować preparatem skórę co kilka godzin.

Za ok 21 dni od zabiegu gdy skóra będzie wygojona można rozpocząć możliwe latem wybielanie np peel z kwasem migdałowym.

Jesienią proszę stosować zabiegi z mieszanych kwasów uzupełniane retinolem.