Świąd i krew podczas oddawania kału

Witam, Mam 23 lata, studiuje i pracuje jednocześnie w systemie 12 godzinnym. Od jakiegos czasu odczuwam świąd, pojawił się krew podczas oddawania kału. Proktolog stwierdził małą szczelinę odbytu. Przepisał mi czopki z Metronidazolu 12 sztuk na 12 dni. Nie biorę ich już od tygodnia. Zaobserwowałam średnią ilość śluzu w kale oraz wczoraj (tj.- 04.03.2015)na kale zauwazyłam krew. Nie mam innych dolegliwości poza świądem odbytu. Stosuję masz zewnętrzenie Proctis M.

Więcej informacji znajdzie PAni na naszej stronie www.melitamedical.pl