Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 0 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Świąd i pieczenie, dyskomfort przy oddawaniu moczu

Witam, Biorę antybiotyk Amotaks od 4 dni. Pojawiły sie u mnie wczoraj objawy grzybicy pochwy takie jak świąd i pieczenie, dyskomfort przy oddawaniu moczu. Z poprzedniej kuracji mam lek Natamycyna unia 25mg. Czy mogę zacząć go brać jednocześnie biorąc antybiotyk i do tego tabletki antykoncepcyjne i lek z seratonina który zazywam od kilku miesiecy?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proponuje udac sie do lekarza ginekologa, ok badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie postepowanie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy