Świąd pochwy i biała, grudkowata wydzielina a leczenie grzybicy

Witam, występuje u mnie świąd pochwy i biała, grudkowata wydzielina. Przeleczyłam się na grzybicę flukonazolem,clotrimazolem. Nie pomogło.Robiłam badania, które wykryły bakterie Mycoplasma hominis oraz Ureaplasma urealyticum. Przez 3 tygodnie brałam doksycyklinę. Nie zmieniło się nic.Wzięłam ponownie tabletkę na grzybicę pochwy, ponieważ zawsze po antybiotykach się pojawiała. Teraz jestem w kropce gdyż nie mam możliwości zobaczenia ginekologa a objawy dalej są takie jakie były. Proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na infekcję dróg rodnych. Jeśli zastosowane leki nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, sugeruję ponowną konsultację ginekologiczną. Najpewniej konieczne będzie powtórne pobranie wymazów oraz rozpoczęcie leczenia nowym preparatem.