Świąd skóry po ćwiczeniach fizycznych

Mam takie pytanie co to może być... ćwicząc na zajęciach wychowaniu fizycznym po 10-15 minut się cały drapie tam mnie wszystko swędzi, że nie wytrzymuje. To samo po kąpieli ;/

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Bez badania lekarskiego nie można nic powiedzieć.