Świąd w okolicy odbytu i pachwinach

Dzień dobry mam trochę dziwną dolegliwość otóż chodzi o świąd głównie w okolicy odbytu i pach winach zadrapuje się do krwi byłam u dermatologów i nic proktologa bo myślałam że to hemoroidy ale nie i u alergologa i bezskutecznie nawet psychiatra i psychotropy nie pomogły a nie daje już rady gdzie iść co zrobić biorę leki na alergię leki na stwrydach proszę o porade Klaudia

Witam serdecznie. Zasugerowałabym zmianę proszku do prania lub kosmetyku do higieny. Są to rzeczy stosunkowo często stwarzające problemy a niedoceniane jako powodujące alergię.