Świeżb a domowe sposoby dla 8-latki

Witam.Moja 8 letnia córka ma prawdopodobnie świerzba.Czy mogę ją wyleczyć sposobami domowymi ??? jak tak to jakimi ????

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie można wyleczyć świerzbu sposobami domowymi, konieczna jest wizyta u dermatologa. Należy dokładnie wyprać i wyprasować pościel i ubrania. Leczenie można wspomóc stosując olejki:lawendowy, cynamonowy, można je stosować podczas kąpieli.
Pozdrawiam