Leki na świerzb a ich skuteczność

Dzień dobry, chciałbym zapytać o dobre leki na świerzb. Jak skutecznie wyleczyć świerzb? Oraz jaki jest najskuteczniejszy lek na świerzb? Wiem że są te dostępne leki na receptę i konieczna jest wizyta u lekarza, mam zamiar go odwiedzić, ale wolałbym wiedzieć co jest najmocniejsze w walce ze świerzbem, żeby ewentualnie zasugerować przepisanie tego przez lekarza. Zależy mi tylko i wyłącznie na całkowitym wyeliminowaniu tego i szybkim efekcie. Czy jest w ogóle taki szybki sposób na wyleczenie świerzbu? Czy istnieje lek o cudownym działaniu na tego typu objawy? Jaki lek na świerzb najlepiej zastosować żeby zadziałał szybko i skutecznie? Mam już dość moich dolegliwości i dlatego szukam tego szybkiego sposobu. Próbowałem czytać jakieś opinie w internecie na temat leków na świerzb, ale nie znalazłem w sumie nic konkretnego... Bardzo proszę o szybką poradę i odpowiedź. Pozdrawiam i dziękuję,

Witam,
tak tu bez wizyty u lekarza się nie obejdzie i radzę nie zwlekać.
Świerzb to choroba zakaźna,wywołuje ją pewien gatunek roztoczy.
W leczeniu stosuje się leki przeciwpasożytnicze np Lindan .W zależności od zastosowanego leku kuracja trwa 3 - 5 dni. Bardzo ważne by leczeniu poddali się wszyscy domownicy, nawet Ci którzy nie mają objawów choroby. Po zakończonej kuracji używaną wcześniej bieliznę , pościel, ręczniki trzeba dokładnie wyprać i wyprasować.