Sposoby na świeżb u 34-latki

witam mam problem iż chciałabym sie doradzić co pomoże mi zwalczyć świerzba już tyle tych lekarstw wykupiłam i nic na mnie nie działa proszę o pomoc

Magdalena Mroczek

Witam, ważne jest poprawne użycie leku czyli:leki stosuje się na całe ciało (poza twarzą i szyją). Dawkowanie leku polega na posmarowaniu całego obszaru skóry, a nie jedynie miejsca zmienionego chorobowo. Lek zmywa sie ze skóry dopiero po upływie 12 do 24 godzin. Czynność tą powtarza się przez 3 dni. Kuracji lekowej muszą poddać sie wszyscy domownicy. Po skończeniu leczenia
w wysokiej temperaturze (przynajmniej 60°C) należy wyprać całą pościel, ręczniki i odzież używaną podczas choroby, a potem wyprasować ją i odłożyć w czystym miejscu na 2 tygodnie. Leczenie jest zazwyczaj skuteczne, przy zachowaniu odpowiednich środków higieny i prawidłowym użyciu leku. Zaczerwienienie skóry może być wywołane reakcją na lek. Po około 2 tygodni od zakończenia leczenia należy zrobić badania kontrolne.

witam,
niestety nie wiem co Pani stosowała dotychczas, aby proponować cokolwiek.
Istotna na pewno jest współpraca z dermatologiem (Jacutin), higiena osobista, pranie ubrań w wysokiej temperaturze.

pozdrawiam