Czerwone plamy na ciele męża

Mezowi wyszły czerwone plamy na ciele. Bylismy leczeni na swiedzba.Tak nas nic nieswedzi ale dopiero po zdjeciu ubrania swedzi ciało

Magdalena Mroczek

Jeśli terapia stosowana była prawidłowo : 24 godziny maść była na skórze zanim została zmyta, zmieniono lub wyprano w temperaturze przynajmniej 60 stopni ręczniki i odzież, leczeniem byli objęci wszyscy domownicy etc. świerzb powinien ustąpić. Czasami reakcja na skórze może być wywołana lekami. Po upływie 1-2 tyg, od zastosowania preparatu mozna zgłosić się do lekarza, żeby ocenił czy potrzebne jest ponowne leczenie.