Symetryczne bóle piszczeli

Witam, piszę w oczekiwaniu na wizytę u ortopedy (bo chwilę to niestety jeszcze potrwa). Otóż od kilku dni czuję bóle piszczeli - z przodu, jakby na kościach, symetrycznie na obu nogach. Mięśnie mnie nie bolą. Zaczęło się jak któregoś dnia musiałam pobiec na przystanek aby zdażyć na autobus. Bóle nasilają się np. przy dźwiganiu. Zaznaczę, że niestety, ale mam nadwagę (ok. 10 kg.). Boję się, co to może być...

Lek. Tomasz Budlewski

Koniecznie badanie lekarskie aby coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego wcześniej