Synwektomia i resekcja błony maziowej

witam, mam problem z kolanem . jestem o artroskopi stawu kolanowego synwektomia i resekcja blony maziowej, zastrzyk z kwasu bo chrząstka się kruszy, po rehabilitacjach, niesety dalej mnie boli i przeskakuje czasami blokując się i boląc, co to może oznacać ? POMOCY :( mam 19 lat i chondromelacje rzepki.

Witam.

Niestety to oznacza poważne uszkodzenie chrząstek stawowych. Jeśli staw się blokuje - możliwe zwyrodnienia łąkotek stawowych.

Rehabilitację warto by było kontynuować.

Coraz popularniejszym sposobem na leczenie stawów są też zastrzyki z osocza własnej krwi - głównie w rehabilitacji sportowej. Warto spróbować.