Syrop z cebuli stosowany przy mokrym kaszlu

Witam! Od trzech dni mam uporczywy mokry kaszel. Dużo kaszle. Częste odkrztuszanie powoduje ból klatki piersiowej. Kaszel jest bardzo męczący, czuję jakby mi coś siedziało głęboko w oskrzelach, nie mogę odkrztusić wszystkiego do końca pomimo kilkukrotnego kasłania, zawsze czuję że coś jeszcze mi zalega. Gardło pobolewało tylko pierwszego dnia teraz zupełnie nic. Czym mogę złagodzić kaszel, czy mogę bez obaw stosować na taki kaszel syrop z cebuli i czy konieczna jest już wizyta u lekarza?

Aleksander Ropielewski

Trudno mi powiedzieć, czy same leki przeciwkaszlowe wystarczą. Możliwe, że konieczna będzie antybiotykoterapia. Bardizej niż syrop z cebuli polecam leki dostępne w aptece. Doradzam kontakt z lekarzem.