Szansa na potomstwo przy PCOS

PCOS Witam. ostatnio dowiedzialam się że mam ta chorobe ... zmartwiło mnie to ponieważ jak kazda kobieta chcę mieć dzieci. Czy jest szansa na to że będę je mieć? co robić w takiej sytuacji?

Witam. Przy podjęciu odpowiedniego leczenia szansa na posiadanie potomstwa jest jak najbardziej realna. Proszę stosować się do zaleceń ginekologa.