Szansa na prawidłowy rozwój ciąży przy małym pęcherzyku

Witam.Ostatnia miesiączka: 27.10,28.11 Beta wyniosła 505mIU/ml,25-30.11 miałam niewielkie brązowe plamienia w tym jeden raz żywą krwią.Doktor powiedziała,że pęcherzyk jest zbyt mały i mogłam poronić podczas tych plamień.Mam przyjść na USG za tydz by sprawdzić czy prawidłowo rośnie.Moje pytania:Czy jest szansa na prawidłowy rozwój ciązy?I czy z ew problemami ma związek to,że 2tyg temu miałam opryszczkę oraz teraz choruję-wysoka gorączka częste kichanie i katar;mam silne bóle podbrzusza i pachwin?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Infekcja jest zawsze czynnikiem ryzyka poronienia. Może Pani wykonać badanie b-hCG, przy prawidłowej ciąży parametr ten powinien wzrastać dwukrotnie co 2 dni.
Pozdrawiam