Szansa na zajście w ciążę przy małej ilości płodnego śluzu

W czerwcu będzie dwa lata jak staramy się o dziecko. Przez ten okres codziennie mierzę temperaturę i badam śluz, leczyłam się już w klinice niepłodności, obecnie po okresie miałam robiony monitoring (czy zeszła cysta). W monitoringu wychodzi, że dochodzi do owulacji, ale moja wyściółka ma wtedy często tylko 5,6 mm. Mam też mało płodnego śluzu, czasem płyn w jajowodzie, a moje okresy trwają 1 dzień. Jakie leczenie może pomóc i czy w ogóle jest u mnie szansa na ciążę? Badania męża są b.dobre.

Diagnostyka hormonalna to pierwszy element. Jeżeli w jajowodzie jest " woda " i jest to wodniak jajowodu, trzeba go bedzie usunac laparoskopowo ponieważ prawdopodobieństwo zajscia w ciążę w tych wypadkach jest do 7 x mniejsze.