Nagły spadek temperatury po zaobserwowaniu najbardziej płodnego śluzu

Witam, mam pytanie odnośnie nagłego spadku temperatury. Otóż 8 dni po zaobserwowanu najbardziej płodnego śluzu moja temperatura spadła z 36,91 - 7 dnia po owulacji do 36,18 8 dnia (mierzone o tej samej porze). Czy taki spadek może być spowodowany implantacją? Czy może to być objaw ciąży ?

Pozdrawiam.