Szanse na zajście w ciążę dzień po owulacji

Dzień Dobry. Zastanawiam się jaka jest możliwość zajścia w ciąże na dzień po owulacji.Dodam że był to stosunek przerywany dwukrotnie w około godzinnym odstępie czasu.Wytrysk nastąpił na zewnątrz pochwy.Partner natomiast nie wytarł dokładnie penisa oraz nie oddawał moczu po pierwszym wytrysku .Mam 27 lat i wieść o dziecku nie byłaby dla mnie niczym strasznym.Chciałabym wiedzieć jednak jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże.

Renata GrzechociĹska

Stosunek przerywany nie jest uznawany jako metoda antykoncepcji. W tak krótkim czasie po owulacji i możliwego kontaktu z preejakulatem jest możliwość zajścia w ciąże.