Szanse na zdrową ciążę u 38-latki

Mam 38 lat, dwoje zdrowych dzieci, bardzo chciałam mieć trzecie dziecko, niestety 2 tyg temu ciąża obumarła w 7 tyg. Jakie mam szanse na zajście w ciążę i urodzenie zdrowego dziecka? Teraz starałam się o ciążę przez 4 lata, różnica między wcześniejszą ciążą wynosiła 12 lat. Najbardziej dręczy mnie pytanie o szanse na urodzenie zdrowego dziecka, jakie one są a jaki jest stopień ryzyka?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć I określić ryzyko urodzenia chorego dziecka.