Szczękościsk po anginie

Witam serdecznie, może i panikuję ale wizyty u specjalistów są odległe. Miałam szczękościsk i anginę. Angina zwalczona szczękościsk puszcza ale jeszcze jest. Czy przy szczękościsku są normalne 'spuchnięte' dziąsła tam gdzie powinny być ósemki których jeszcze nie ma ? Mam wrażenie że jedna strona szczęki jest jakby opuchnięta lub wysunięta poprostu jest bardziej odczuwalna przy dotyku czy moze to byc spowodowane roznym tempen puszczania szczekoscisku tzn jedna strona puszcza szybciej niz druga?

Wygląda na to,że nałożyły się Pani dwie różne jednostki chorobowe.Angina i utrudnione wyrzynanie zęba,zębów ósmych.Angina jest już w odwrocie a zęby - co z nimi możemy zrobić?;taką informację uzyskamy robiąc rtg panoramiczne.