Szerokość żyły wrotnej w badaniu USG po zabiegu in vitro
Witam Pana Doktora. W wyniku badania USG stwierdzono że żyła wrotna ma szerokość 9,7 mm. Chciałabym się zapytać co to oznacza? jestem po zabiegu in vitro, czy to miało jakieś znaczenie? Bardzo proszę o odpowiedź? Dziękuję i Pozdrawiam.

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Żyłę uwidoczniono w czasie badania usg i zmierzono jej średnicę, jest to prawidłowa średnica tej żyły, nie ma powodów do niepokoju.
Pozdrawiam