Szumy uszne i podejrzenie SM

W istocie białej płatów cz. pojedyncze ogniska o długim TR największe W lewym wieńcu promienistym o śr. 4mm odp. demielinizacji naczyniopochodnej. Z paramagnetykiem brak nieprawidłowości sygnału tkanek mózgowia. Pojedyncze torbiele splotów naczyniówki 6mm w trójkątach komorowych. zmiany zapalne sitowia. Alordoza szyjna. Cierpię od roku na szum uszny pulsujące i nie tylko. przechodzące prądy w prawej stopie (mrowienie), zawroty głowy kilkudniowe, drżenie mięśni na całym ciele. Czy to SM?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac sie do lekarza neurologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.