Szwy wieńcowe u niemowlaka

Niemowlę 9 miesięcy. Chodzi o szwy czaszkowe a dokładnie wieńcowe. Z jednej strony głowy szew wieńcowy przebiega normalnie. Natomiast z drugiej strony od szwu wieńcowego odchodzi wyczuwalne jakby wgłębienie , rynienka, która przebiega poniżej, równoległe do szwu wieńcowego i również kończy się na ciemiączku. Czy to jest normalne ? Czy może to być rozejście szwów, pękniecie czaszki?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza pediatry, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.