Szybki wytrysk po kilku ruchach

Witam Przeczytałem http://portal.abczdrowie.pl/pytania/staje-mi-na-krotko-a-potem-opada-co-robic i mam podobny problem co ten chłopak. Zaprzestałem masturbacji na jakis czas , ale to rodzi nowy problem ponieważ wystarczy , że poruszam pare razy swoim członkiem i juz jestem w stanie dojsc , przez to nie jestem w stanie uprawiac sexu jak neleży, co robić w takiej sytuacji ? Jeśli dochodzę po kilku ruchach swoim członkiem. Dodam , ze 3 razy próbowaliśmy uprawiac sex i opadał mi podczas wchodzenia

Dzień dobry.

Cierpliwości. Jest Pan młodym człowiekiem rozpoczynającym dopiero życie seksualne. Przyczyną Pańskich problemów może być nadmierne podniecenie przed seksem, jak również zdenerwowanie, czy spełni się Pan jako mężczyzna. W miarę upływu czasu i nabierania doświadczenia, problem powinien powoli samoczynnie ustępować. Niezależnie od powyższego, można byłoby skonsultować się z seksuologiem, który mógłby postawić bardziej wiążącą diagnozę, po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu.

Pozdrawiam.