Dlaczego penis opada w czasie stosunku?

podczas sexu penis mi staje jak drut ale nieraz delikatnie opadnie. ale jestem w stanie uprawiac dalej sex. co sie dzieje ze troche opada prosze o pomoc
ponad rok temu

Witam serdecznie. Nie ma Pan powodów do niepokoju. Chwilowy brak odpowiedniej stymulacji może powodować delikatne opadnięcie członka. Nie wynika to z Pańskiej niedomogi, a jedynie tak jak napisałam na wstępie braku "idealnej" stymulacji.