Szybki zanik erekcji u 39-letniego partnera

Witam mam pytanie moj partner ma 39 lat ipod czas stosunku ciezko podniecasie a potem jego penis szybko staje miekij i niemoge sobie ja z tym poradit a wczesniej noemiala z tym problemow Doradtie co to oznacza i jak to poradit

Witaj!
Jest wielu mężczyzn , którzy mają tern problem i są tez sposoby na ich rozwiązania, dlatego aby pomóc twemu mężczyźnie , wejdź na portal abc.zdrowie.pl, na który przesłałaś pytanie i poszukaj rozwiązania w prezentowanych publikacjach, artykułach. Znajdziesz tam ćwiczenia i inne porady. Możesz też znaleźć seksuologa, do którego może pójść twój partner.
Pozdraawiam

Krótkotrwały zwód (erectio brevis) spowodowany jest wieloma czynnikami. W średnim wieku najczęściej występuje u palaczy tytoniu. W pierwszej kolejności należy więc wykluczyć, ew. stwierdzić przyczyny naczyniowe, zanim rozpozna sie tło psychogenne.
Podsumowując, wskazana jest wizyta u lekarza seksuologa.
Warto sie tym zająć, bo inaczej problem może się z czasem nasilać. I oczywiście należy przestać nikotynizować się, choć w rzeczywistości chodzi bardziej o smołę (tar) zawartą w dymie, jeśli Parter pali.
Pozdrawiam. JW, Poznań.