Szybkie dochodzenie przy masturbacji

Witam. Mam 19 lat, moj polega na tym, ze szybko dochodze przy masturbacji (do 2 min nawet) i teraz mam takie pytanie, poniewaz bede uprawial seks z dziewczyna , czy bede tak samo szybko dochodzil podczas seksu jak przy masturbacji? Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Tak, jest to prawdopodobne, choć nie pewne.
Istnieją ćwiczenia, które można stosować podczas masturbacji w nauce lepszego rozpoznawania reakcji ciała, stopnia podniecenia i większej kontroli momentu wytrysku. Zachęcam do lektury artykułów na ten temat.

Pozdrawiam!