Masturbacja a wpływ na współżycie seksualne

Witam. Od 12 roku życia masturbuje się. aktualnie mam dziewczynę i uprawialiśmy seks oralny, podczas masturbacji szybko dochodzę (max 2 min) a podczas seksu oralnego to dłuzej trwa. Teraz mam takie pytanie, ponieważ mamy w planach uprawiać zwykły seks, czy podczas seksu będę tak samo szybko dochodził jak podczas masturbacji ? Pozdrawiam.

Dzień dobry.

Różniący się czas osiągania orgazmu podczas masturbacji a seksie oralnym może wynikać z innej stymulacji członka, który po latach masturbowania się "przyzwyczaił się" do tej formy zaspokajania.
Trudno jednak wnioskować, jak będzie przebiegać Pana współżycie z partnerką - zwykle wieloletnia masturbacja nie ma korzystnego wpływu na seks we dwójkę, chociażby ze względu na dość egoistyczny charakter tej pierwszej.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Każdy z tych rodzajów stymulacji jest inny, daje inne doznania zmysłowe, a także towarzyszą im różne okoliczności, różny nastrój, różne emocje - stąd nie jest możliwe przewidzieć, jaki będzie przeciętny czas trwania stosunku.

Pozdrawiam!