Czy podczas normalnego seksu będę tak szybko osiągał orgazm jak podczas masturbacji?

Witam Podczas masturbacji szybko dochodzę (od 30sekund do 3 minut) Mam zamiar z partnerką przeżyć swoj pierwszy raz. Sex oralny był i wolniej dochodzilem. Czy podczas normalnego seksu będę też dochodził tak szybko jak podczas masturbacji?

Dzień dobry!

Nie jest możliwe tego przewidzieć. Stosunek z partnerką pod wieloma względami (okoliczności, doznania fizyczne, emocje) różni się od sytuacji masturbacji.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

W oparciu o podane informacje trudno stwierdzić, czy w czasie seksu będzie Pan dłużej czy krócej osiągał orgazm. Mówiąc inaczej - w zależności od różnych czynników może być i tak, i tak.

Pozdrawiam.