Szybkie męczenie się nawet przy niewielkim wysiłku u 11-letniej córki

Witam moja 11-letnia córka bardzo szybko się męczy np. jak wychodzi po schodach na 2 piętro ,albo jak gra mecze w piłkę nożną co to może być i jakie badania trzeba zrobić ?

Witam. Objawy mogą być wynikiem wielu schorzeń między innymi anemii. Przede wszystkim sugeruje wykonanie pełnej morfologii krwi z rozmazem.