Szybkie podniecenie - czy to normalne?

Witam! Jestem mężczyzną, mam 21 lat. Mój problem polega na tym, iż szybko się podniecam i mój penis powiększa się. Wystarczy, że kobieta z którą się widuje przytuli mnie, dotknie lub pocałuje, aby mój penis był twardy i powiększony. Dodam, że często w tych sytuacjach wydziela się także preejakulat. Masturbuje się średnio raz dziennie, gdy nie widzę się ze swoją kobietą. Nie uprawialiśmy jeszcze seksu. Czy takie 'objawy' są normalne?

Witaj!
Podniecenie powodowane zbliżeniem do partnerki nawet bez rezultatu w postaci stosunku, nie jest nieprawidłowością. Z kolei wydzielanie prejakulatu jest naturalną konsekwencją podniecenia i gotowości do podjęcia współżycia.

Pozdrawiam