Szybkie tętno a zdrętwienie nogi

Mam 22 lata, dzisiaj w nocy obudziło bardzo szybkie tętno, czułam sie bardzo słabo, miałam zdrętwiałą rękę i nogę- lewą, niestety ale dzisiaj również czuję zdrętwiałą lewą rękę, tętno jest chyba w normie szuję jsię jednak słabo, czy to jest grożne? czy powinnam iśc do POZ?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Konieczne badanie lekarskie, wykonanie EKG aby móc coś więcej powiedzieć.