Osłabienie nóg , szybkie tętno i zasłabnięcie

Juz od kilku miesięcy miewam omdlenia nóg przy spacerach ,teraz już bardzo krótkich.Nie jestem w stanie wyjść samodzielnie do sklepu i wrócić.Zaraz po osłabionych nogach pojawia się szybkie tętno i zasłabnięcia.Badania wykazały:morfologia w normie,echo serca w normie wiekowej,EKG wysiłkowe w normie.Prześwietlenia płuc i serca w normie.Rodzina namawia mnie do leczenia ,ale lekarz rozkłada ręce.Mam 62 l chętnie chodzę z psem ale już nie moge tego robić.Czy jest dla mnie ratunek?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nieprawidłowości w obrębie kończyn dolnych mogą mieć podłoże naczyniowe. Wskazana jest wizyta u chirurga naczyniowego, który pokieruje procesem diagnostycznym.