Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Szybkie tętno i pieczenie w klatce piersiowej po wysiłku fizycznym

Witam! Odkąd pamiętam jak szła szybko po schodach lub biegłam nawet na krótki odcinek to strasznie dyszalam i moje tetno też było bardzo szybkie, zawsze je słyszę jak mi.tak wali. Ale od jakiś 8-9 miesięcy gdy biegam, jeżdżę na rowerze to zawsze mam strasznie szybkie tętno ok. 190-210 i czuje takie jakby pieczenie w klatce piersiowej w okolicach serca( nie promieniuje) zawsze przechodzi ale dopiero po 40(ok.) min. Dlaczego się tak dzieje?.. Z pójściem do lekarza nie będzie łatwo bo trzeba czekać
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Leczenie choroby niedokrwiennej serca

Niedostateczne zaopatrzenie komórek serca w substancje odżywcze i tlen przyczynia się do powstania choroby niedokrwiennej serca. Dr Tomasz Pasierski opowiada o środkach farmakologicznych oraz innych metodach wspomagających leczenie tej choroby.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Pani objawy są niepokojące i wskazują na problem pochodzenia kardiologicznego. Bez wykonania badań dodatkowych nie jestem stanie odpowiedzieć jednoznacznie co jest przyczyną Pani dolegliwości, zalecam jednak szybki kontakt z lekarzem.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

0
Lek. Bianka Małczuk
64 poziom zaufania

Witam. Ból w klatce piersiowej wymaga konsultacji lekarskiej. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po zebraniu wywiadu i przeprowadzeniu badania we właściwy sposób będzie mógł pokierować dalszym procesem diagnostycznym. Do czasu wizyty zalecam ograniczenie aktywności fizycznej i nie podejmowania forsownych wysiłków.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy