Kłucie w klatce piersiowej przy wysiłku fizycznym

Dzień dobry! Pisze tu ,bo zbytnio nie wiem co robić. Od niedzieli( 18.11.2018) ,szłam szybkim krokiem do domu , nagle zaczęło strasznie kłuć mnie w klatce piersiowej, zrobiło mi się tak duszno, na dodatek nie mogłam złapać oddechu, miałam zawroty głowy. To wciąż się powtarza,kiedy chodzę, bardzo szybko się męczę. Na lekcji wychowania fizycznego, w środę wylądowałam u Pani pielęgniarki, lecz ona mówi ,że to jest nerwica.. sama nie wiem co mam począć i co przede wszystkim myśleć o tym, nigdy zbytnio się nie zamartwiałam , lecz pomimo wszystko muszę też dodać że moja siostra zmarła 8 miesięcy temu a brat dwa tygodnie. Nie wiem co robić, kiedy jadę do domu rowerem wszystko wraca.. obawiam się tego ,że może mi coś być. Mam 19lat i pale od 4lat. Tak przy okazji. Czekam na odpowiedź.

Witam,

wskazana jest szczegółowa diagnostyka; lekarz pierwszego kontaktu + kardiolog. O swoich przeżyciach związanych ze stratą bliskich osób można porozmawiać z psychologiem szkolnym.
Pozdrawiam serdecznie