Tabletki antykoncepcyjne a lek przeciwbólowy - nowe niepokojące objawy

Witam. Piszę po raz kolejny, ponieważ od ostatniego pytania doszło jeszcze kilka objawów. Też mam nadzieję, że nie jestem w ciąży. Robiłam test ciążowy wieczorem w 18 dniu po stosunku i w 21 dniu rano i obydwa wyszły negatywnie. Byly to najtańsze testy, ale myślę, że skuteczność powinna być taka sama. Pisałam o białawych upławach, później były żółte, a teraz są jasno brązowe i czasami z odrobiną krwi. Już nie odczuwam swędzenia w okolicach pochwy. Jestem obecnie w połowie opakowania, więc nie powinno być plamień i wydaje mi się, że to nie są typowe plamienia, chociaż nadal czuję dziwny ból brzucha, taki pulsujący, czasami kłujący. Tak mi czasami ciężko na brzuchu, ból pleców jak przy zawianiu (chyba, że to jest zawianie). Wybieram się do ginekologa, ale obecnie jestem w Anglii, a tutaj ciężko o wizyty jak zauważyłam. Nie wiem, czy odstawić tabletki, czy przyjmować je nadal. Bardzo będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam!

Myślę, że nie ma potrzeby, aby odstawiała Pani tabletki antykoncepcyjne. Natomiast na pewno musi się Pani udać do lekarza. Testy ciążowe, nawet te tanie, mają dużą skuteczność.

Pozdrawiam!

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty