Tabletki antykoncepcyjne a zabieg powiększenia piersi

Witam, mam pytanko, Od 8 lat stosuję antykoncepcje hormonalną ( tableteki ),obecnie zaszła potrzeba ich odstawienia na miesiąc z powodu zabiegu powiększenia piersi. Mam ogromny problem gdyż termin zabiegu pokrywa się z terminem miesiączki a jest to niedopuszczalne. Czy gdy zażyje pierwszego dnia miesiączki tabletkę antykoncepcyjna to krwawienie ustąpi ? Nie chcę odwoływać zabiegu ponieważ termin oczekiwania jest bardzo długi. Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam CYTRA

Przed zabiegiem nie powinna Pani przyjmować leków antykoncepcyjnych zgodnie z zaleceniem lekarza.