Tabletki antykoncepcyjne powodujące zanik miesiączki

Witam. Pytanie do Lekarza Ginekologa. W USA są tabletki dzięki którym nie ma się wcale okresu nazywają się Lyblert, są przepisywane nawet zdrowej kobiecie. Czy w Polsce też jest taka możliwość aby wcale nie mieć okresu, są jakieś zmieniki tych tabletek ? Jeśli w Polsce nie ma to może na zachodzie Europy, słyszałam że w Holandii i Anglii jest to możliwe to prawda ? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Nie ma takich tabletek jak lyblert, dlatego nie mogę się odnieść do Pani pytania