Tabletki na odchudzanie na receptę

Witam, Moja mama ma 50 lat i od lat boryka się z nadwagą-ostatnio przyszedłszy jej do głowy najgłupszy pomysł na świecie -zakup tabletek przez Internet. Stara się ma dietę i rusza się, ale pomyślałam czy nie było by dobrym pomysłem pójście do lekarza i zapytanie o jakieś tabletki na receptę na odchudzanie. Mama jest zdrowa. Proszę mi powiedzieć jakie są na rynku tabletki na receptę które może jej przepisać lekarz, bo w działanie suplementów jakoś nie wierzymy

Witam serdecznie,

znanym mi środkiem na odchudzanie jest orlistat. Nie mniej jednak nie polecam tabletek na odchudzanie a jedynie zdrową dietę i więcej ruchu. To, że mama ma 50 lat wcale nie znaczy że nie może schudnąć :) Przychodzą do mnie o wiele starsze pacjentki i efekty są bardzo ładne.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to układam indywidualne jadłospisy. Jest to możliwe po osobistej konsultacji - pacjentów przyjmuję w Warszawie lub jeżeli nie są Panie z Warszawy to przez internet.
Proszę się zastanowić czy nie warto zająć się problemem profesjonalnie.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk