Czy herbata cynamonowa wpływa na odchudzanie?

CZY HERBATA CNAMONOWA WPLYWA NA ODCHUDZANIE

Witam serdecznie,

herbata cynamonowa w żaden sposób nie "wpływa na odchudzanie", jeżeli jest dosładzana to może jedynie spowodować przybieranie na wadze. Nie zalecam pic herbat aromatyzowanych. zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest dodawanie cynamonu do herbaty zielonej lub czerwonej.
Pamięta Pani, że jednym sposobem na skuteczną utratę zbędnych kilogramów bez efektu jo-jo jest właściwa dieta.

Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to układam indywidualne jadłospisy. Jest to możliwe po osobistej konsultacji - pacjentów przyjmuję w Warszawie lub jeżeli nie ma Pani możliwości dojazdu to przez internet.
Proszę się zastanowić czy nie warto zająć się problemem profesjonalnie.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk