Tabletki Carbimazole na nadczynność tarczycy

Witam.Mam na imie adrian o lipca lecze sie na naczynosc tarczycy. Do teraz leczylem sie w Polsce bralem thyrozol od 2 miesiecy dawka 10ml. Ze wzgledu na to ze mieszkam w anglii poszedlem tutaj sie leczyc przepisali mi carbimazole tez 10. Mam pytanie czy dobrze zrobilem czy te tabletki moga pogorszyc moja sytuacje.

Aleksander Ropielewski

Jest to ta sama substancja czynna pod inną nazwą komercyjną. Nie ma powodu do obaw.