Nadczynność tarczycy a nerwica natręctw

witam serdecznie. mam nie co duzy problem... dwa lata temu leczylem nadczynnosc tarczycy jest ok podczas leczenia pomalu sie cos zaczynalo ze mna dziac i weszla nerwica natrectw byly okropne bole somatyczne. od dwoch miesiecy przyjmuje alwente, pytalem lekarza o uzywki takie jak papierosy,kawa pozwolil i zaczolem wiecej palic oraz pic kawy ok 5-6 dziennie zaczely sie jakies okropne mrowienia,dretwienia,dreszcze. juz wiem ze to napewno po kawie,ale dlaczego??? codziennie lykam magnez i nebispess.

kazda choroba ma swoj wzorzec emocjonalny nad ktorym trzeba popracowac.inaczej leczac sie farmakologicznie jeden objaw przechodzi w inny, z czasem w wieksze...odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza