Tani psychiatra i psychoterapeuta w Warszawie

Pewnie nie powinnam tutaj o to pytać, ale chciałabym prosić o poradę, gdzie w Warszawie okolice Śródmieścia, Pragi mogę znaleźć naprawdę taniego psychiatrę lub psychoterapeutę? Szukałam z nfz ale terminy maj-czerwiec, średnio mi starcza na jedzenie więc nie mam na lekarza, a pilnie potrzebuję pomocy, a nie da się tak opisać tego na jakimś forum.. Proszę o radę jeśli to możliwe

Jeśli nie będzie to efektywne, to należy zwrócić się do dyrektora, także w formie pisemnej.
Pismo za potwierdzeniem kopii.
Sieć lecznictwa psychiatrycznego otwartego jest w Polsce całkiem dobrze rozwinięta i są Poradnie, gdzie nawet czekają na Pacjentkę.
Szukanie bardzo taniego terapeuty nie jest dobrym wyjściem,
dobrzy fachowcy rzadko mają niskie honoraria, choć często są elastyczni i uwzględniają sytuację życiową pacjentki.
Tak przynajmniej jest w Wielkopolsce.
Podsumowując: NFZ ma obowiązek zapewnić Pani szybką pomoc i właściwą opiekę w zakresie zdrowia psychicznego, Pani za to płaci i to wcale niemało...
Pozdrawiam i życzę poprawy zdrowia. JW, Poznań.