Bezpłatna pomoc psychologiczna w Poznaniu

Witam! Poszukuję informacji o dobrej, bezpłatnej pomocy psychologicznej w Poznaniu. Jako jeszcze dość młoda osoba nie posiadam własnych środków finansowych na stałą konsultację z lekarzem. Pomoc rodziców nie wchodzi w grę, gdyż byłabym zmuszona do przekazywania im informacji na temat mojego psychicznego zdrowia a tego znacząco nie chcę. Mam prawdopodobnie depresję, którą chciałabym w końcu pożegnać z mojego życia. Będę bardzo wdzięczna za wszelaką pomoc.

Prosze skorzystac z oferty ktorejs z Poradni Zdrowia Psychicznego. Z inspeerio (naszym centrum psychologicznym) wspolpracuje tez psychoterapeutka, ktora przyjmuje bezplatnie w Poradni Przykoscielnej na Fredry. Przyjmuje w srody.

Jeśli Pani jest ubezpieczona, to należy się Pani bezpłatna pomoc psychiatryczna. Do psychiatry nie jest wymagane skierowanie. Listę poradni zdrowia psychicznego, przyjmujących na NFZ znajdzie Pani na stronie nfz.gov.pl.
Zapisać się lepiej osobiście, do wybranej poradni, do wybranego lekarza.

Witam,
co prawda nie jestem z Poznania ale w każdym mieście może Pani szukać bezpłatnej pomocy w Poradniach Zdrowia Psychicznego, gdzie po konsultacji z lekarzem psychiatrą, będzie Pani mogła zostać objęta opieką.
Życzę powodzenia w leczeniu!

Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Ucieszyło mnie, że szuka Pani dla siebie specjalistycznej pomocy.

Zachęcam Panią do skorzystania z (bezpłatnej) konsultacji/psychoterapi, w Poradni Zdrowia Psychicznego, w ramach NFZ-tu.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani potrzebne,
irena,mielnik.madej@gmail.com