Gdzie można uzyskać bezpłatną pomoc psychologiczną?

Gdzie mozna uzyskac bezplatna pomoc psychologiczna? Nie radze sobie z emocjami, gdy prosze lekarza o pomoc to zbywaja mnie tekstami w stylu ' taka mloda, a juz nerwice ma' . A przeciez psychologami nie sa, zwierzac sie nie bede. A mi jest naprawde ciezko, chyba mam nerwice.

Proszę skonsultować się zarówno z lekarzem psychiatrą, jak i wykwalifikowanym psychoterapeutą. Może Pani skorzystać z leczenia w ramach funduszu, nie tylko w poradniach zdrowia psychicznego, ale także w nzozach. Warto także skorzystać z terapii grupowe, np. w ramach oddziału dziennego.

Dzień Dobry Pani,

Ucieszyło mnie, że poszukuje Pani dla siebie specjalistycznej pomocy.
Proszę skorzystać z bezpłatnej konsultacji/terapii w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki i leczenia.

Serdeczności i pomyślności Pani życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com