Darmowa pomoc psychologiczna w Szczecinie

dzien dobry mam osobe ktorej potrzebna jest pomoc psychologa moze jakas terapia indywidualna....osoba ta nie pracuje a chce pomocy nie radzi sobie z otoczeniem boi sie wychodzic z domu, jest strasznie zamknieta w sobie , bardzo wczesnie stracila oboje rodzicow ,,,mieszka w szzcecinie prosze o pomoc gdzie sie udac i nie płacic

Dzień dobry!

Informacje na ten temat znajdą Państwo w Internecie. Może być to np. Poradnia Zdrowia Psychicznego, ale także organizacje takie jak np. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Centrum Interwencji Kryzysowej itp. Proszę także zarejestrować się w ramach NFZ do lekarza psychiatry, ponieważ dobrym rozwiązaniem może okazać się jednoczesne leczenie farmakologiczne.

Pozdrawiam!