Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 7 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pomoc psychologiczna w Łodzi

Mam problem natury psychologicznej i nie wiem jak sobie z nim poradzic. Bardzo chcialabym isc do psychologa. Niestety na NFZ wpisano mnie na liste rezerwowych, wiec nie wiedomo kiedy bede miec wizyte. Jestem studentka, wiec nie mam pieniedzy zeby isc prywatnie, a osrodek dla studentow na mojej uczelni skutecznie sie mnie pozbywa. Czy jest jakas organizacja w Łodzi, ktora moglaby mi pomoc?
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Jak zerwać z partnerem?

Witam,
w Łodzi jest całkiem dużo poradni oferujących psychoterapię i pomoc psychologiczną w ramach NFZ. Jeżeli nie udało się w jednej, proszę spróbować w innych. Kolejki oczekujących to niestety częste zjawisko, acz są miejsca, gdzie czeka się stosunkowo krótko- zwykle krótsze kolejki (a bywa,że termin jest umawiany od razu) są w poradniach psychologicznych (działających przy przychodniach, NZOZach) niż w poradniach zdrowia psychicznego. Może też Pani skorzystać z infolinii NFZ, aby zorientować się, gdzie konkretnie znajdują się takie poradnie oraz jak długo czeka się na wizytę w poszczególnych jednostkach.
Pozdrawiam
Justyna Owczarek- Skoneczna
---------------------------------------
https://www.facebook.com/RownowagaCentrum

0

Witam,
nic niestety o takiej organizacji w Łodzi nie wiem, może mogłaby Pani spróbować w innych ośrodkach współpracujących z NFZ, zachęcam do poszukiwań:) Pisze Pani o problemie dość ogólnie. Zachęcam do kontaktu indywidualnego, może nieco bardziej będę mogła pomóc. Pozdrawiam

Psycholog posiadający specjalizację z psychologii klinicznej oraz neuropsychologii.
0

Witaj serdecznie. Jeśli masz potrzebę porozmawiać to zapraszam do nas na witrynę Internetową. Mamy dobrego pedagożkę - terapeutkę, która mieszka w Łodzi. Zachęcam do rozmowy z pewnością będziemy mogli w jakiś sposób postarać się pomóc.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
-------------------------
USŁUGI + KONTAKT
http://psychopedagog.eu
PSYCHOBLOG
http://blog.psychopedagog.eu
FANPAGE - FACEBOOK
http://facebook.com/psychopedagogeu/
KONSULTACJE I TERAPIE PRZEZ INTERNET
http://psychopedagog.eu/terapia-online/

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy