Tarczyca dwupłatowa z zachowaną cieśnią w USG

Proszę i interpretacje wyniku USG tarczycy. Tarczyca dwupłatowa z zachowaną cieśnią o średnicy 2.6 mm. Prawy płat o wym. 19x14x40 mm. Lewy płat o wym. 12x14x41 mm. Prawidłowa echostruktura miąższu tarczycy, z drobną heteroechogeniczną zmianą ogniskową w obrębie lewego płata o śr.3 mm. Wyniki z badań krwi tarczycy:TSH 3,75, FT3 3,13 , FT$ 0,98, TPO 133,80.Dziękuję

Wynik badania USG tarczycy mieści się w zakresie normy, zmiana ogniskowa jest bardzo mała i nie budzi niepokoju. Co do interpretacji wyników badań laboratoryjnych nie wypowiem się bez podania norm, gdyż normy są różne dla danych laboratoriów. Całościowo w tej sprawie powinien wypowiedzieć się Pani endokrynolog prowadzący.