Tarczyca normoechogeniczna i wynik USG

witam, proszę o interpretacje : tarczyca normoechogeniczna jednorodna w dolnym biegunie płata prawego zmiana izoechogeniczna z fipoechogennym halo oraz cechami zwyrodnienia płytowo-torbielowatego na obwodzie zmiany, ceny unaczynienia obwodowego w obrazowaniu przepływów cf i pd, płat prawy 22.9x19x44,4mm v-9.72ml, lewy 17,5x16.1x40,2mm v-5.44ml

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki i prawdopodpobnie wykonanie biopsji. prosze koniecznie udac się do lekarza endokrynologa.